Series
Ratings
11
PinocchioRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0