Movies
Ratings
48
Toy Story 3Rated ★ 0.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5