Movies
Ratings
50
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.0
ThorRated ★ 1.0
The Lion KingRated ★ 2.0
MinionsRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0
Monsters UniversityRated ★ 0.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0