Titles you rated
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 2.5
Mortal EnginesRated ★ 2.0
Shazam!Rated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 1.5
MaleficentRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 1.5
Frozen IIRated ★ 2.5
AnnihilationRated ★ 1.5
LifeRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Christopher RobinRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.0