Movies
Ratings
260
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
Bagdad CafeRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
Magic in the MoonlightRated ★ 2.5