Titles you rated
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5