Movies
Ratings
138
MicrohabitatRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 1.5
Frozen IIRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
TrumboRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0