Movies
Ratings
111
8 MileRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Take PointRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 5.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 4.0
22 Jump StreetRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
ParanoiaRated ★ 5.0
A Simple FavorRated ★ 5.0
Magic MikeRated ★ 5.0