Movies
Ratings
58
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5