Movies
Ratings
67
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
The PostRated ★ 3.5
ClickRated ★ 2.5
Han Gong-juRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.0