Titles you rated
Like CrazyRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 2.0
ChefRated ★ 3.5
GravityRated ★ 5.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Suite FrançaiseRated ★ 4.5
Manhattan Murder MysteryRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.5