Titles you rated
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.0
Look BackRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 2.0
SteveRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The Dream SongsRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.5
SuspiriaRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Wedding BanquetRated ★ 3.0
Shape of MomoRated ★ 3.0