Titles you rated
JokerRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5