Titles you rated
I Am Not an Easy ManRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 2.5
JaneRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.0
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 1.5
Three SistersRated ★ 3.5
LizzieRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
TomboyRated ★ 3.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Laurence AnywaysRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.0
Time FreakRated ★ 0.5
Midnight SunRated ★ 3.0