Titles you rated
- すいかRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0- Precious FamilyRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5- お せんRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 4.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0