Movies
Ratings
52
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Sector 7Rated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0