Movies
Ratings
135
The Beauty InsideRated ★ 1.5
If OnlyRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 1.5
InterstellarRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 1.5
InceptionRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0
FarinelliRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.5