Series
Ratings
63
True Detective: Night CountryRated ★ 3.5
AsuraRated ★ 4.0- TrickRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 4.5
Pokémon ConciergeRated ★ 3.5- TrickRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 3.5
SeenRated ★ 3.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 4.5
The Office Season 2Rated ★ 4.5
The Office Season 3Rated ★ 4.5
The Office Season 4Rated ★ 4.5