Titles you rated
 Squid Game Season 3Rated ★ 2.5 Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
 Summer StrikeRated ★ 2.5 Summer StrikeRated ★ 2.5
 Slam DunkRated ★ 3.5 Slam DunkRated ★ 3.5
 Too Hot to HandleRated ★ 2.5 Too Hot to HandleRated ★ 2.5
 Too Hot to HandleRated ★ 2.5 Too Hot to HandleRated ★ 2.5
 Emily in ParisRated ★ 3.0 Emily in ParisRated ★ 3.0
 Emily in ParisRated ★ 3.0 Emily in ParisRated ★ 3.0
 All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0 All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
 True BeautyRated ★ 3.0 True BeautyRated ★ 3.0
 My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0 My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
 The World of the MarriedRated ★ 4.5 The World of the MarriedRated ★ 4.5
 Crash Landing on YouRated ★ 4.0 Crash Landing on YouRated ★ 4.0
 The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5 The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
 D.P.Rated ★ 2.0 D.P.Rated ★ 2.0
 Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5 Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
 Hellbound Season 1Rated ★ 2.0 Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
 Squid Game Season 1Rated ★ 3.5 Squid Game Season 1Rated ★ 3.5