Movies
Ratings
702
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
For SamaRated ★ 4.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Taipei ExchangesRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 4.0
Crooked HouseRated ★ 3.5
Coup de ChanceRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.5
The City of Lost ChildrenRated ★ 3.5
NonnasRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
I WishRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.0