Titles you rated
What Comes After LoveRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- 정의의 아군Rated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Youn's StayRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.5
Kang's KitchenRated ★ 5.0