Movies
Ratings
301
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
Secret SunshineRated ★ 4.5
One Piece: Baron Omatsuri and the Secret IslandRated ★ 3.5
Kizumonogatari Part 2: NekketsuRated ★ 3.0
Kizumonogatari Part 3: ReiketsuRated ★ 3.0
Kizumonogatari Part 1: TekketsuRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Cardcaptor Sakura: The MovieRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 4.0