Movies
Ratings
23
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
The Good DinosaurRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 5.0