Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
RansomedRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
AbigailRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
Certified CopyRated ★ 4.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.0
Love at First SightRated ★ 3.0
The CrowRated ★ 1.5
The CrowRated ★ 3.5
Five Feet ApartRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 3.5