Titles you rated
Gangnam B-SideRated ★ 2.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Day of the JackalRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 5.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
Recipe for FarewellRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0- VikingsRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.0