Movies
Ratings
87
The Equalizer 2Rated ★ 5.0
White House DownRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
The Magnificent SevenRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5