Series
Ratings
373
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5- 스테이지 파이터Rated ★ 4.0
Cat's Pleases Season 7Rated ★ 5.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Dog with a BlogRated ★ 4.5- ToGetHerRated ★ 1.0
- 하트페어링Rated ★ 0.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0- 식스센스: 시티투어Rated ★ 2.0
Junji Ito CollectionRated ★ 3.5
The Old Man Who Was Reincarnated as a CatRated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 1.5
Hell's Kitchen: The American DreamRated ★ 2.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 5.0- 백종원의 레미제라블Rated ★ 1.0
UzumakiRated ★ 3.5
The Number You Have DialedRated ★ 3.5