Titles you rated
SunnyRated ★ 3.0
SullyRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 3.0
P.S. I Love YouRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
HitchRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 2.5