Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 5.0
Fresh GuacamoleRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.5