Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Jingle All the WayRated ★ 2.5
The Scent of LoveRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
The Bad GuysRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 1.0
Drunken MasterRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 3.0
CarnageRated ★ 1.0