Series
Ratings
47
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Impossible HeirRated ★ 1.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 1.5
Reborn RichRated ★ 2.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
- Toy SoldiersRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Hikaru no GoRated ★ 5.0