Series
Ratings
103
The Day of the JackalRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
ResurrectionRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
The Scale of ProvidenceRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5