Titles you rated
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0