Series
Ratings
55
HouseRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 5.0- Grey's AnatomyRated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
Silicon ValleyRated ★ 3.0
Silicon ValleyRated ★ 3.0
Silicon ValleyRated ★ 3.0
Atlantic : The Wildest Ocean on EarthRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5- 다큐프라임 - 히말라야Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0