Series
Ratings
70
Gu Family BookRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0