Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 4.0
Venus TalkRated ★ 2.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Behind the CameraRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 5.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Instructions Not IncludedRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 5.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
CloserRated ★ 5.0
Two Night StandRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 3.5