Titles you rated
Magic in the MoonlightRated ★ 2.5
The FamilyRated ★ 3.0
LeviathanRated ★ 3.5
Enemies In-LawRated ★ 0.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
Set Me FreeRated ★ 4.0
ShameRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 3.0
August: Osage CountyRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 5.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 1.5
Villain and WidowRated ★ 3.5
HandphoneRated ★ 2.0
Child's Play 2Rated ★ 2.5