Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
RememberRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 2.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.5- Fairy and SwindlerRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0- Rainbow RomanceRated ★ 1.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 2.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0