Movies
Ratings
350
Look BackRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 3.5
CureRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Fight ClubRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5