Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.5
Anyone But YouRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
FinchRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
Flamin' HotRated ★ 2.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Lost CityRated ★ 2.5
GhostedRated ★ 2.5
We're the MillersRated ★ 3.0
NapoleonRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 2.0