Movies
Ratings
234
The FallRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Singin' in the RainRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
The TranslatorsRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
Jazz on a Summer's DayRated ★ 4.0
Full TimeRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 1.0
The HolidayRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 2.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.5
CubeRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0