Titles you rated
The PackageRated ★ 3.5
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5
JejoongwonRated ★ 3.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 3.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 1.5
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 2.0
RomanceRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 1.0
Prince HoursRated ★ 0.5
The Good WifeRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0- DamoRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0