Titles you rated
DriveRated ★ 5.0
Set Me FreeRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 5.0
The ProposalRated ★ 4.0
All Good ThingsRated ★ 4.0- Now PlayingRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 5.0- Hide N SeekRated ★ 3.5
Bus StopRated ★ 5.0
My Wife Is a Gangster 3Rated ★ 3.5
WerRated ★ 2.5
The Scarlet LetterRated ★ 3.0
DeceptionRated ★ 4.0
And Soon the DarknessRated ★ 3.5
Muoi: The Legend of a PortraitRated ★ 3.0
The ReturnedRated ★ 5.0