Movies
Ratings
1202
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Patch AdamsRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 1.5
AquamanRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 0.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 2.0
National SecurityRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The WrestlerRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
BluebeardRated ★ 2.5