Titles you rated
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
ThorRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0