Titles you rated
Midsommar Director's CutRated ★ 1.0
In TimeRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Dan in Real LifeRated ★ 5.0