Movies
Ratings
165
Green BookRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
WonderRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5