Titles you rated
Modern TimesRated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 1.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0