Titles you rated
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.5
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 2.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0