Movies
Ratings
473
HeroRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
A SeparationRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 4.0
The HoursRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Stranger Than FictionRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 2.5
SplitRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
Bitch on the BeachRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Yourself and YoursRated ★ 4.5
The LoverRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5